Havalimanı Transfer Hizmetlerinde Yaşanan 11 Büyük Hayal Kırıklığı

Havalimanlarında sunulan transfer hizmetleri bazen yolculara çok büyük hayal kırıklıkları yaşatıyor. İyitransfer`in yaptığı kapsamlı araştırma sayesinde, yolcuların yaşadığı en büyük 11 hayal kırıklığını siz de öğrenin, havaalanı transfer şirketi seçerken tedbirle hareket edin.

Havalimanı Transfer Hizmetlerinde Yaşanan 11 Büyük Hayal Kırıklığı


Havalimanı transfer hizmetleri, insanların hayatlarını hızlandıran ve kolaylaştıran bir hizmet türüdür. Ülkemizde bu hizmeti sunan ve farklı lokasyonlardaki yolcuların havalimanından adrese ulaşım ihtiyaçlarına çözüm üreten pek çok farklı transfer şirketi vardır. Ancak her hizmet türünde olduğu gibi havalimanı transferlerinde de bazı aksaklıklar ve olumsuz durumlar meydana gelebilmektedir.


Yaşanan olumsuz durumlar, internet ortamında bulunan onlarca görüş ve hizmet değerlendirme platformunda diğer insanların okuması ve fikir edinmesi amacı ile paylaşılır. Havalimanı transfer hizmetlerine dair birbirinden farklı sorunlar meydana gelse de insanların genellikle yaşamış olduğu problemler belli bazı sebeplerden kaynaklanmaktadır. Yaşanan olumsuz durumlar müşteri yorumları, hizmet değerlendirmeleri ve şikayet platformlarında dikkatle incelendiğinde, yolcuların hangi firmalardan hizmet almaması gerektiği ve hangi şirketlerin müşterilerine profesyonel bir ekiple kaliteli transfer hizmetleri sunduğu çok net anlaşılabilmektedir. Bu açıdan bakıldığında, dünyaca ünlü Google, Trust Pilot ve Trip Advisor gibi, turizm sektöründeki şirketlerden hizmet alan müşterilerin değerlendirmelerinin yer aldığı platformlara göre en sık rastlanılan sorunlar, aşağıda belirtmiş olduğumuz “11 nedenle havalimanı transfer hizmetlerinde yaşanan hayal kırıklıkları” başlıklar altında özetlenebilir.

Havalimanı Transfer Hizmeti Alanların Yaşandığı En Büyük 11 Hayal Kırıklığı

Henüz havalimanı transfer hizmeti almamış olanlar veya ileriki bir dönemde çıkacağı iş ya da tatil amaçlı seyahate yönelik havaalanı transfer hizmeti almayı planlayanlar, özellikle aşağıda belirtmiş olduğumuz transfer hizmetlerinde yaşanmış hayal kırıklıkları konularına dikkat ederek, daha kapsamlı bir firma araştırması yapabilir ve havalimanı transfer şirketini daha doğru biçimde seçebilirler.

1. Havalimanında Yolcuyu Karşılayacak Kimsenin Olmaması

Havalimanı transfer hizmeti veren firmaların en çok dikkat etmesi gereken noktalardan biri, yolcuların havalimanında karşılanması sürecidir. Yolcuların transferini yapacak olan şirket ve bu şirket çalışanları ile ilk tanışma alanı olan havalimanı karşılaması, üzerinde titizlikle durulması gereken konuların başında gelir. Bu hizmetten faydalanan kişilerin sıklıkla karşılaştığı bir durum olan havalimanı karşılamasının yapılmaması, kişilerin binecekleri transfer aracını bulamamasına ve belki de istemeyerek başka bir ulaşım yolunu tercih etmesine sebep olur.


Havalimanına gelen yolcuların transfer hizmeti veren firmalar tarafından karşılanmaması, yolculara çoğu zaman ek ücretler için ödeme yapma zorunluluğu getirirken, aynı zamanda fazlaca zaman kaybı yaşanmasına da neden olur. Farklı platformlarda daha önce yaşadıkları olumsuz deneyimleri paylaşan insanlar, transfer aldıkları firmadan herhangi bir çalışanı havalimanında göremedikleri için taksiye binmek zorunda kaldıklarını hem zaman kaybedip hem de fazla ücret ödediklerini belirtiyorlar.


Taksicilerin yolu bilerek uzatması bu noktada kişilere zaman kaybı yaşatırken ayrıca fazla ücret ödemlerine de neden oluyor. Yolcuların, aynı zamanda rezervasyon yaptığı transfer hizmeti için de ücret ödedikleri göz önünde bulundurulduğunda basit ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesi gereken özel transfer ile ulaşım oldukça zahmetli bir iş haline dönüşebiliyor.

 

2. Aracın ve Şoförün, Havalimanına Belirlenen Transfer Saatinden Geç Gelmesi

Havalimanı transfer hizmetleri sağladıkları zaman avantajı ile dikkat çeken hizmetlerdir. Ancak buna rağmen bazı transfer şirketleri hakkında ciddi derecede bu yönde gecikme yaşandığına dair yorumlar mevcuttur. Zaman açısından sıkıntısı olan ya da gideceği yere bir an önce ulaşmak isteyen kişiler, farklı ulaşım yollarının çok uzun zaman alması nedeni ile özel transfer hizmetini alırlar. Durum böyleyken transfer firmasına ait aracın ya da şoförün transfer saatinde belirtilen yerde yolcudan önce olmaması en sık rastlanılan ve en can sıkıcı durumlardan biridir.


Havalimanı transfer hizmetini alan kişilerin çoğunluğunun önemli bir toplantı, seminer ya da kongreye katılacak katılımcılar veya doğrudan burada görev alacak olan konuşmacılar olduğu düşünüldüğünde ortaya çıkan gecikme durumu, kişilerin yapmış oldukları tüm planların alt üst olmasına neden olur. Yolcular hem zaman kaybı yaşayıp gidilecek olan organizasyona geç kalırken bir taraftan da yaşanan psikolojik zorluk tamamen kötü bir gün geçirilmesine neden olabilmektedir.


Farklı platformlarda bulunan yorumlar göz önüne alındığında, bu durumun en sık rastlanılan problemlerden biri olduğu anlaşıldığı gibi kişilerin transfer hizmeti almadan önce mutlaka bu tür hususlara göz gezdirmeleri ve güvenilir firmalardan bu hizmeti almaları büyük önem arz eder.

 

3. Müşterinin İhtiyacı Anında Arayıp, Havalimanı Transfer Şirketine Ulaşamaması

Havalimanı transfer hizmeti sunan firmalar genel olarak 7 gün 24 saat ulaşılabilir bir sistemde hizmet verme özelliğine sahiptirler. Bu sistem yolculuk yapacak kişilerin her an rezervasyon yapması ve yaşanabilecek olası sorunlara anında müdahale edilmesi açısından büyük önem taşır. Transfer firmalarının sunduğu hizmetlerin değerlendirildiği platformlardaki yorum ve görüşler göz önünde bulundurulduğunda, insanların en çok yaşadığı sorunlardan bir başkası da havaalanı transfer hizmeti sunan firmalara, müşterilerin ihtiyaç anında telefonla ulaşamamasıdır.


Uçaklar çoğu zaman olumsuz hava koşulları ya da hava trafiği gibi farklı nedenlerle, bazen birkaç dakika bazen de planlı kalkış saatlerine göre daha uzun süreli bir gecikmeyle geç kalkış yapabilmektedirler. Bu gibi durumlarda transfer hizmeti almış olan yolcular, hizmet aldıkları firma ile iletişime geçerek yaşanacak gecikmeyi bildirmek isteyebilirler. Profesyonel bir şekilde özel transfer hizmeti sunan firmalar bu gibi durumlarda, yaşanacak gecikmeyi çalışanlarıyla paylaşarak, transfer saatinde güncelleme yapıp, havalimanında bulunan ekiplerine güncel transfer zamanı hakkında hızlıca bilgi verir ve yeniden planlama yapar. Havalimanında bulunan karşılama ekibi de verilen güncel uçak iniş saatine göre gerekli aksiyonları alarak yolcuyu tam zamanında karşılamaya özen gösterir.


Profesyonel çalışma anlayışından uzak olarak hizmet veren kimi firmalar ise böyle durumlarda güçlü organizasyon yapılarının bulunmaması nedeni ile yolcular ile iletişim kuramaz ve çeşitli aksaklıklar yaşanmasına sebep olurlar. Uçağının iniş saati hakkında firmayı bilgilendirmek isteyen yolcular, istedikleri anda firmaları ile iletişim kuramaz ve firma tarafında transferin iptal edildiği zannedilir. Bu aşamada havalimanı ekiplerinin yolcuyu beklemekten vazgeçmesi, yolcuların indiklerinde kendilerini bekleyen bir şoför ya da karşılama ekibi görememesine ve belki de yolcunun yaptığı tüm planın aksamasına neden olur.

İnternet siteleri ve sosyal medya platformları incelendiğinde, çok sayıda insanın havalimanı transfer hizmeti aldığı şirketle iletişim konusunda sorunlar yaşadığı ve bunun yaptıkları planlarda aksamaya neden olunduğu görülebilmektedir. Bunun gibi olumsuz durumlar ile karşılaşmamak için firmaların her an ulaşılabilir bir organizasyon yapısına sahip olması hayati önem taşır.

 

4. Şoförün Müşteri ile Girdiği Saygısız ve Kaba Diyaloglar

Havalimanı transfer hizmetleri profesyonel olarak sunulan hizmetlerdir. Profesyonel bir insan kaynağı yapısı olan firmalarda en düşük kademeden en yüksek kademeye kadar profesyonel iş anlayışıyla hareket edilir. Özellikle ulaşım hizmet sağlayıcı firmalarda, yolcular ile doğrudan iletişim halinde olan havalimanı karşılama ekipleri ve araç sürücüleri son derece nazik, kibar ve profesyonel olmalıdır.


Transfer hizmeti alan yolcular gerek konfor açısından gerekse hizmeti sunan personelin tutumu değerlendirildiğinde kendilerini özel hissetmek isterler. Bu hizmet, otobüs, dolmuş benzeri ulaşım seçeneklerinde olduğu gibi zorunluluktan değil, tercih doğrultusunda talep edilen bir hizmettir. Bu nedenle, yolculuk yapacak olan kişilere, transfer hizmeti veren firma çalışanları tarafından nazik, samimi ve aynı zamanda profesyonel bir tutumla hizmet sağlanmalıdır.


Fakat firmalar hakkındaki yorumlara göz gezdirildiğinde, kimi havalimanı transfer hizmeti veren firmalarda çalışan şoförlerin kaba davranışlar sergilediğine şahit olunmaktadır. Bu tip hizmetlerde asla olmaması gereken seviyesiz ve kaba konuşmalar, profesyonel anlayışa sahip olmayan firmalar tarafından sağlanan hizmetler esnasında, ne yazık ki karşılaşılması muhtemel olan durumlardır. Eğitimsiz ve alanında uzman olmayan kişilerin bu tip görevlerde yer alması, yolcuların istemedikleri bir konuşma tarzı ya da muamele ile karşılaşmalarına sıklıkla neden olabilmektedir. Havaalanı transfer hizmeti alınacak firmayı seçerken, firma çalışanlarının firmanın müşterilerine olan tutumu hakkındaki görüşler de değerlendirilmeli, kaliteli bir seyahat deneyimi yaşayabilmek için bu konuya da önem verilmelidir.

 

5. Araç İçinin Özensiz ve Kirli Olması

Transfer hizmeti alacak olan kişilere birbirinden farklı onlarca artı sunan transfer firmalarının kendilerine en çok güvenmeleri gereken konulardan biri de, transfer yapılacak araçların temiz ve bakımlı olmasıdır. İnsanların kaliteli ulaşım beklentilerini karşılamak için tasarlanan transfer araçlarında, zaman zaman hoş olmayan görüntülerle karşılaşılabilmektedir.


İnternette bulunan yorumlara göz atıldığında Antalya’dan Alanya’ya 2 saat sürecek bir transfer hizmeti alan yolcunun paylaştığı görüşler bu konuda insanlara net bilgiler veriyor. Transfer hizmeti alan yolcu, transferinin yapılacağı aracın son derece kirli olduğunu ve 2 saatlik yolun, aracın içine sinmiş sigara kokusunu soluyarak geçtiğini belirtmekte. Yolcu, Antalya Alanya arası transfer hizmetine sürekli ihtiyaç duyduğunu ve bu firmadan bir daha asla bu hizmeti almamaya kararlı olduğunu dile getiriyor.


Bu ve buna benzer yorumların, kaliteli bir hizmet sunma anlayışına sahip olmayan firmalar hakkında belirtilen görüşler olduğu net olarak gözlenmektedir. Transfer hizmeti alacak olan yolcular, herhangi bir şirketten rezervasyon yapmadan önce bu tür yorum platformlarına dikkatlice göz gezdirmeli ve ilgili özel transfer firmaları hakkında detaylı bilgi sahibi olmalıdır. Aksi durumda bu gibi istenmeyen hijyensiz ortamlar ile karşılaşılabilir, konforlu bir yolculuk beklenirken tam tersi olumsuz bir deneyim yaşanabilir.

 

6. Yolculuğa Bebeği İle Çıkacak Olan Bir Annenin, Özellikle Belirtilmesine Rağmen Araçta Bebek Koltuğu Ekipmanının Bulunmaması

Havalimanı transfer hizmetlerini tek başına yolculuk yapacak olan kişiler tercih edebilirken aynı zamanda aileler ya da bebekleri ile yolculuk yapacak olan anneler de tercih edebilmektedir. Bu noktada bebekli kişi ya da aileler için en önemli etken araçlarda bebek koltuğu gibi ekipmanların bulundurulmasına özen gösterilmesidir.


Bebekleri bulunan ve havalimanı transferi alacak olan kişiler rezervasyon aşamasında araçta bebek koltuğu bulundurulmasını özel olarak talep eder. Fakat yaşanan deneyimler gösteriyor ki, bazı transfer firmaları bu istekleri göz ardı ediyor ve ailelerin ya da yalnızca bebeği ile yolculuk yapacak olan kişilerin yolculuklarının hem zorlu hem de risk altında geçmesine sebep olabiliyorlar. Özellikle müşteri tarafından belirtilmesine rağmen, bazı isteklerin firmalar tarafından karşılanmaması profesyonel hizmet anlayışından oldukça uzaktır.


Siz de bebeği ile seyahat edecek bir anne ya da minik üyeleriyle yolculuk edecek bir aileyseniz, havaalanı transfer işlemlerinizi planlamaya başlamadan önce, firmaların müşteri değerlendirmelerinin olduğu internet sitelerine bir göz atıp beklentilerinize doğru çözümleri sunacak olan firmaları bulma şansınızı artırabilirsiniz. Böylelikle, ailenizin minik fertlerinin hayatlarını riske atmayacak ve gerçek anlamda profesyonel hizmet alabileceğiniz transfer şirketleriyle, ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

 

7. Şoförün Zamanı Doğru Planlamadığı İçin Antalya Havalimanında Beklettiği Bir Başka Yolcu için Trafik Kurallarına Uymaması

Havalimanı transfer hizmetlerine dair en göze çarpan bir diğer hayal kırıklığı yaşatan nokta da Antalya havalimanında yaşadığı durumu paylaşan yolcunun aktardıkları ile gün yüzüne çıkıyor. Antalyadan Sideye transfer hizmetinin sağlanması konusunda bir firmadan hizmet alan yolcu, araç şoförünün bir diğer transfere yetişmek için trafik kurallarını hiçe saydığını, bir an önce transferi bitirip diğer yolcuyu havalimanından alabilmek için çok hızlı araç kullandığını, yorumunda aktarıyor. Trafik kurallarını hiçe sayarak yolcunun can güvenliğini tehlikeye atan şoför, titizlikle planlanması gereken zamanlama konusunda özenli davranmayıp, konforlu ve keyifli bir yolculuk beklentisini büyük bir hayal kırıklığına dönüştürmüştür.


Profesyonel bir organizasyon yapısında olması gereken transfer hizmeti, bu tür detayların göz ardı edilmemesini zorunlu kılmaktadır. İnsanlara zaman kaybettirmenin yanında can güvenliklerinin de tehlike altına girmesine neden olan bu tür durumlar, yolcular tarafından hoş karşılanmamakla birlikte aynı firmalardan tekrar hizmet alınmasını da olumsuz yönde etkilemektedir. Özellikle, böyle bir konu, müşteri değerlendirmelerinin olduğu platformlarda dile getirildiğinde, amatörce hizmet veren firmalar, havalimanından ya da havalimanına karayolu ile yolcu taşımacılığı konusunda, potansiyel müşterilerini de en baştan kaybetmektedirler.

 

8. Dünyaca Ünlü Bir Şirketin Yönetim Kuruluna VIP Transfer Hizmeti Sağlayacak Olan Firmanın Şoförünün, İşe Spor Kıyafetlerle Gelmesi

Profesyonel ve titiz hizmet sunulması, özellikle havalimanı transfer sektöründe çalışan firmalar için taviz verilmemesi gereken bir husustur. Antalya’dan Belek’e transferi gerçekleştirilen ünlü bir şirketin yönetim kurulu üyelerinin bir transfer firması hakkında yaptıkları yorum ise bu noktada çok dikkat çekici.


İncelenen yorumda ilgili transfer şirketinin şoförü, VIP transfer gerçekleştirecek olmasına rağmen profesyonellikten uzak bir davranış göstererek spor kıyafetler ile karşılama yapması ve transferi bu şekilde gerçekleştirmesi yolcular tarafından hoş karşılanmamıştır. Hizmet alan yolcular, Antalya vip transfer ihtiyaçları olduğunda tekrar aynı firmayı tercih etmeyeceklerini belirtmişlerdir. Bunun nedenini de üç konuya bağlamışlardır:

  • Vip transfer hizmeti özel bir ulaşım hizmeti olması nedeniyle, firma çalışanlarının gereken titizliği göstermemesi.
  • Yolcuların, imaj kaybı.
  • Ödenen paranın karşılığının tam olarak alınamaması.


Özellikle üst düzey şirket yetkilileri, sanatçılar, siyasiler ya da devlet adamlarının bu tür transferleri tercih ettikleri düşünülecek olursa, transfer şirketinin şoförlerinin giyim ve kuşamlarına hizmet esnasında son derece özen göstermeleri gerektiği ortaya çıkmaktadır. Vip transfer hizmetlerini profesyonel olarak sunan şirketlerin çalışanları, kurumsal imaj açısından, bu hizmetler esnasında genellikle tek tip koyu renk resmi kıyafet giyerek çalışmaktadırlar.

 

9. Şirket Çalışanının Hatalı Rezervasyon Girişi Ve Firmanın Bu Konudaki Duyarsızlığı

Özel transfer hizmeti veren şirketlerin insanları hayal kırıklığına uğrattığı bir diğer konu da hatalı rezervasyon alımıdır. Bu konuya ait yaşadığı tecrübeyi anlatan yolcu, şirketin hatalı rezervasyon yaptığını ve durumun şirkete bildirilmesine rağmen gerekli alakanın gösterilmediğinin aktarıyor.

Telefonda Kemerden Antalya Havalimanına transfer rezervasyonu yaptıran bir aile, transfer şirketinde çalışan personel tarafından hatalı rezervasyon girişi yapıldığını, otelden alınış saatinin belirtilen saatten geç kaydedildiğini ve bu hata yüzünden şoförün gecikmesi nedeniyle uçağa geç kaldıklarını aktarıyor. Yapılan hata nedeniyle fazladan 4 kişilik daha uçak bileti ücreti ödemek zorunda kalan aile, yaşadıkları mağduriyeti insanlarla paylaşırken, yorumun devamında, özel transfer şirketine rezervasyonun hatalı olduğunu bildirdiklerini ancak şirket tarafından hiçbir dönüş almadıklarını da ekliyor.


Hatalı rezervasyon yapılması, nadiren insanların başına gelebilecek bir durumdur. Ancak bu durumun anlaşılmasından sonra ilgili transfer şirketin konuya anında çözüm getirmesi gerekir. Konuyla ilgili olan yorumlar incelendiğinde pek çok şirketin bu gibi durumlarda yolcularla ilgilenilmesi konusunda geç kaldığını kimi zaman ise konuya hiçbir çözüm getiremedikleri görülüyor. Havalimanı transfer hizmetleri sunan işletmelerin, özellikle bu tip hataların çalışanları tarafından yapılması durumunda, müşterilerine karşı daha duyarlı olması gerekmekte, sorunla ilgilenip gerekiyorsa bir takım maliyetleri üzerine alarak, müşterilerinin memnuniyetlerini sağlama zorunluluğu ortaya çıkmaktadır.

 

10. Hizmet Faturasının Geç Gönderilmesi

Havalimanı transfer hizmeti sunan firmalara dair kafa karışıklığı ve hayal kırıklığı yaşatan bir başka nokta ise, verilen hizmet karşılığında yapılan ödemeye istinaden kesilen faturaların zamanında adrese postalanmaması durumudur. Bu hususa dair yorumlar incelendiğinde Antalya’da bir etkinliğe katılmak için transfer hizmeti alan bir yolcu, hizmete dair kesilen faturanın şirkete geç gönderilmesi nedeni ile yaşadığı sıkıntıları dile getiriyor.


Transfer hizmeti alan yolcu, geç gönderilen fatura sebebi ile muhasebe departmanı ile yaşadığı sorunu ve iş yerinde bu nedenden başına gelen diğer sıkıntıları paylaşarak ilgili firma ile alakalı hizmet almak isteyen kişileri uyarıyor.


Profesyonel bir transfer hizmeti sunmak sadece operasyon ile alakalı bir iş değildir. Sistematik çalışma, rezervasyonda müşteri ile tanışma anından işlemin tam olarak bitirilmesine kadar geçen süreçleri profesyonel bir tutumla tamamlamayı gerektirir. Bu anlamda, müşterinin kurumsal bir şirket olması durumunda, fatura gönderimi firmanın adresine yapılıyorsa, hiç zaman kaybetmeden faturanın postaya verilerek, karşı tarafa ulaştırılması sağlanmalıdır. Aksi taktirde, firma giderlerini muhasebesine yansıtamayıp, birtakım zararlarla karşılaşabilmektedir.

 

11. Söz Verildiği Gibi Bir Hizmet Sunulmaması

Özel transfer hizmeti veren şirketler hizmetlerine dair tüm detayları internet sitelerinde müşterilerine sunarlar. Yolcular da bu kısımları dikkate alarak rezervasyon oluşturur. Ancak, Antalya Havalimanı Belek transfer hizmeti için rezervasyon yaptıran bir aile bu konuda vaat edilen hizmetin internet sitesinde belirtildiği gibi verilmediğini dile getiriyor. Transferlerini yapmak için kendilerini havalimanında bekleyen araç ile rezervasyon aşamasında kendilerine anlatılan araç arasında çok fazla fark bulunduğunu aktaran müşteri, transfer yaptıkları aracın oldukça eski ve söylenilen teknolojik özelliklere sahip olmadığını belirtiyor. Yolcular keyifli ve güvenli bir yolculuk yapmayı beklerken, özellikle seyahat eden kişilerin güvenliğini tehlikeye atabilecek düzeyde eski bir araçla, konforsuz bir yolculuk yaparak Belek'te tatillerini yapacakları gitmek zorunda kalıyor.


Sunulan transfer hizmetlerinin, vaat edildiği gibi yerine getirilmemesi açısından bakıldığında da insanların transfer hizmeti satın almadan önce, internetten, bu hizmetleri sağlayan firmalar hakkında araştırma yapması gerekliliğinin önemi anlaşılabilmektedir. Bu açıdan her hizmet alımında olduğu gibi havalimanı transfer hizmetleri hakkında da önceden detaylı bir araştırma yapılmalı, bu bağlamda kaliteli ve güvenli hizmet verdiğinden emin olunan firmalardan transfer hizmeti alınmalıdır.

Antalya'da Hayal Kırıklığı Yaşamadan Ulaşım Sağlayın

Uzman çalışanları ve nitelikli araç filosu ile www.iyitransfer.com müşterilerine her zaman profesyonel hizmet sunmayı kendine ilke edinmiş ve bahsedilen sorunların hiçbirinin yaşanmadığı, ulaşım sektöründe lider havalimanı transfer firmalarının başında gelir.


Antalya havalimanından şehrin her bölgesine konforlu ve güvenli ulaşım hizmeti sağlayan İYİ TRANSFER, sahip olduğu online rezervasyon seçenekleri ile kolay ve hızlı şekilde yolcuların taleplerinin oluşturabilmesine olanak tanıyor. Alanında uzman çalışanları ile rezervasyon aşamasında herhangi bir problem yaşanmadan rezervasyon oluşturma imkânı sunan firmamız, sahip olduğu eğitimli ve kibar şoförleri sayesinde yaptığınız yolculuğun son derece keyifli geçmesini de sağlıyor.


Diğer havalimanı transfer hizmeti veren firmalara göre bölgenin en büyük ve profesyonel firması olan iyitransfer, sahip olduğu fiyat politikası ile müşterilerine en uygun fiyatlı ulaşım güvencesi sunuyor. Lüks araç filosu sayesinde her türden transfer hizmeti için çözüm üretebilen şirketimiz, 7 gün 24 saat hizmet politikası sayesinde olası uçak gecikmeleri nedeniyle yaşanan transfer saati değişikliklerini anlık olarak güncelliyor, yolcuların aksaklık yaşamaması için en hızlı çözümü sağlıyor.


Firmamız, Antalya Havaalanı'nda bulunan iç hatlar terminali, dış hatlar terminali 1, dış hatlar terminali 2 ve VIP bölümü gelen yolcu çıkışlarında bulunan bankoları ve profesyonel karşılama ekipleri ile sizi karşılıyor, Antalya şehir merkezi, Alanya, Kemer, Belek, Side ve Kaş transfer işlemlerinizi uzman şoförleri yanı sıra lüks araçlarıyla 7/24 gerçekleştiriyor.


Antalya İYİ TRANSFER sahip olduğu kolay ödeme seçenekleri ile müşterilerine transfer anında nakit ödeme, kredi kartıyla online rezervasyon, banka havalesi ya da EFT ile ödeme seçenekleri sunmaktadır. Sahip olduğu vizyon, kusursuz hizmet anlayışı ve uzman transfer ekibi ile firmamız, müşterilerinin her ihtiyacına yönelik etkili çözümler üretirken, yukarıda bahsedilen hayal kırıklıklarının hiçbir biçimde yaşanmamasını da garanti etmektedir.


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar