Misafir Yorumları

Misafirlerimizin, transferlerimiz hakkındaki görüş ve değerlendirmeleri.

Nick Reinke - 18 gün önce

Exceptional service! Despite a 3-hours of flight delay on our arrival at Antalya Airport, the driver patiently waited for us outside. He was incredibly informative and friendly. The booking process was very professional. They provide you with a confirmation that includes emergency phone numbers and even photos of the vehicle. The return transfer was equally perfect with the same driver and vehicle. This is top-notch service, and we cannot express enough how highly we recommend them.


Başak Eroğlu - 38 gün önce

Mükemmel Antalya havalimanı transfer hizmeti. Karşılamadan ulaşıma kadar herşey yolunda gitti. Tavsiye derim


Alex J - 108 gün önce

First of all, thank you very much for your reliable and high quality transfer! As a family with kinds and a lot of lugagge, we want to have a smooth trip to hotel/airport with the right level of comfort. We used the iyitransfer-service 6 times this year (!), and we were always satisfied. The ordering process is easy. You get an email and later a WhatsApp message with car data and even car pictures and further details. Friendly and on time drivers. We even had WiFi in the most vehicles that we ordered. Very convincing. Would use any time again.


Amanda Gleave - 108 gün önce

We want to express our appreciation for your ongoing support in making our airport transfers smooth and comfortable. Over the years, we have trusted iyitransfer for our transfers from Antalya Airport to our summer house in Alanya, and we`ve never encountered any problems. Your service has been a reliable and valuable part of our travel experiences 👍Amanda & Harry Gleave


S Ramanathan - 172 gün önce

I booked from UK.29/8/2023 ,Turkey (Antalya) to our hotel .Lovely service .Easy to book an online.Friendly drivers.Great communication.On time !!!! .Again we booked for our return. Thanks


Sakir Eryilmaz - 181 gün önce

Cok iyi bi VIP-Transfer. Herkese tavsiye ederim.


Svetlana Milushkino - 201 gün önce

Reliable Antalya transfer service with super helpful customer service and stress free transport. I used iyi transfer for my Antalya Airport arrival on 02.08.2023 and get very satisfied with the service. I reserved a sedan taxi but got a free of charge upgrade to a VW Transporter luxury minivan which is converted to a limo. The driver was supportive and gentle & my journey to Kemer was realy comfortable. Thanks for the enhanced travel experience and will surely choose this company at my return to antalya airport.


Berkay Unlu - 206 gün önce

Kendileri ile, 23-28 Temmuz tarihlerinde "Antalya havaalanı-okurcalar" transferlerim için çalıştım. Hizmetlerinden ve yaklaşımlarından gerçekten çok memnun kaldım. Öncelikle, araçların kaliteleri beklediğimden yukarıdaydı. özel donanımlı; TV, wifi, mini büfe gibi imkanları bulunan iç döşemelerine kadar kaliteli olduğu belli olan özel araçlarla alındık. Planlama konusunda hassas bir firma, gidiş-dönüş uçuşlarımın kodlarına kadar alıp anlık takip yapıp ona göre alınma ve bırakılma saatlerimi güncellediler. 23 Temmuz`da gelişimde rötar oldu, ve indikten sonra da THY bavulumu kaybettiği için havaalanı`ndan ayrılışım ilk planlanandan birkaç saat uzadı. Ona rağmen çok olumlu, esnek ve yardımsever davrandılar. Müşteri öncelikli ilerlediler ve ihtiyacımıza göre saatlerimizi düzenlediler. 28 Temmuz dönüşümüzde de yine planlanandan daha erken alınma isteğimizi sorunsuz yerine getirdiler. Muhtemelen en yoğun dönemde, kendi planları da sıkışıkken yine de müşterinin ihtiyacına göre gerekli düzenlemeyi yapıyor olmaları kendileri açısından da kolay değil, ama yine de yaptılar sağolsunlar. Dediğim gibi, 23 Temmuz`da ilk gelişimde THY`nin bavulumu kaybetmesinden dolayı kıyafetsiz kalmış ve ne yapacağımı bilmiyordum, sürücü arkadaş sağ olsun derdimi dert edinip; önce gerekirse havaalanında biraz daha kalıp bavulu bekleyebileceğimizi söylemişti, sonra da dönüş yolunda bana uygun kıyafet alabileceğimiz bir yer de buldu. Desteği yardımı çok değerliydi, kendisine özel olarak teşekkür ederim, tam emin olmamakla birlikte sanırım Ufuk bey`di kendisi :) Özetle, iyiTransfer gerçekten beklediğimden daha iyi çıktı, ücret skalası da, zaten taksi tutsanız aşağı yukarı bu mesafe için benzer ücret ödersiniz. Hem uygun ücrete hem daha kaliteli hizmet alabildik. Bundan sonra Antalya`ya gelişlerimde yine iyiTransfer`i tercih edeceğim, çevremdekilere de öneriyor olacağım. Her şey için çok teşekkürler.


1 2 3 4 »