Misafir Yorumları

Misafirlerimizin, transferlerimiz hakkındaki görüş ve değerlendirmeleri.

Suat Polat - 14 gün önce

Antalya havaalanı transfer firması iyitransfer ve firma yetkilisi Harun beyin yardımıyla otelimize güvenli şekilde ulaştık. Araç yeni model Mercedes Vito vip transfer aracıydı ve hem gidiş hemde antalyaya dönüş ulaşımımızı sağlayan şoför arkadaşlar son derece profesyonel ve saygılıydı. Teşekkür ederiz ve tavsiye ediyoruz.


Mehmet - 56 gün önce

Biz Antalya havalimanından belek için transfer rica ettik. Sağolsun Lütfi bey çok yardımcı oldu. Fiyat ve hizmet kalitesi gayet iyi ve çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederim. Fiyat olarak diğerlerine göre çok uygunlar. Tekrar teşekkürler.


Duygu Nayir - 67 gün önce

Antalya havalimanından otelimize transfer için bu yıl iyitransfer.com`u tercih ettik. Vip transfer araçları çok şık ve konforlu olmasının yanında şoför bey son derece nazik ve profesyonel tutumla bize hizmet sundu. Ulaşım hizmetinden ve seyahat ettiğimiz araçtan memnun kaldık ve tatil için Antalya transferi arayan herkese tavsiye ederiz. Nayir Ailesi


Nicole Thisanska - 79 gün önce

masinii super lux si servicii foarte professionale


Akın Özsoy - 84 gün önce

Antalya Havaalanından otelimize transfer için ilk defa iyitransfer şirketini kullandık. Bugüne dek uyduruk taksiler için boş yere yığınca para ödemişiz. Bunu fark ettik. Eski püskü taksiler yerine yepyeni Vip Mercedes Vito minibüsle seyahat ettik. Üstelik taksiye 800 TL ödemek yerine sadece 430 TL ödeyerek mis gibi yolculuk yaptık. Araçlar, şoförler, hizmet her şey on numara. Antalya Havaalanına dönüş transfer rezervasyonumuzuda yaptıracaz. Kaliteli, uygun fiyatlı hizmet ve güvenilir firma arayanlara kesinlikle tavsiye ediyorum.


Sibel Ulusoy - 93 gün önce

Üç yıldır antalya havaalanına geldiğimizde kalacağımız otele ulaşımımızı iyitransfer ile sağlıyoruz. Çok memnunuz ve Ulusoy ailesi olarak tavsiye ediyoruz.


Emma Baumann - 96 gün önce

Transfer vom Flughafen Antalya ins Rixos Downtown Hotel und zurück hat super punktlich funktioniert. Qualitat und zuverlassig.


Emillian Catalin Botezatu - 98 gün önce

Thanks very much for the free vehicle upgrade. Timing, vehicle and chauffeur was perfect. Recommended antalya airport transfer company with 5☆☆☆☆☆


1 2 3