Misafir Yorumları

Misafirlerimizin, transferlerimiz hakkındaki görüş ve değerlendirmeleri.

S Ramanathan - 24 gün önce

I booked from UK.29/8/2023 ,Turkey (Antalya) to our hotel .Lovely service .Easy to book an online.Friendly drivers.Great communication.On time !!!! .Again we booked for our return. Thanks


Sakir Eryilmaz - 33 gün önce

Cok iyi bi VIP-Transfer. Herkese tavsiye ederim.


Svetlana Milushkino - 53 gün önce

Reliable Antalya transfer service with super helpful customer service and stress free transport. I used iyi transfer for my Antalya Airport arrival on 02.08.2023 and get very satisfied with the service. I reserved a sedan taxi but got a free of charge upgrade to a VW Transporter luxury minivan which is converted to a limo. The driver was supportive and gentle & my journey to Kemer was realy comfortable. Thanks for the enhanced travel experience and will surely choose this company at my return to antalya airport.


Berkay Unlu - 58 gün önce

Kendileri ile, 23-28 Temmuz tarihlerinde "Antalya havaalanı-okurcalar" transferlerim için çalıştım. Hizmetlerinden ve yaklaşımlarından gerçekten çok memnun kaldım. Öncelikle, araçların kaliteleri beklediğimden yukarıdaydı. özel donanımlı; TV, wifi, mini büfe gibi imkanları bulunan iç döşemelerine kadar kaliteli olduğu belli olan özel araçlarla alındık. Planlama konusunda hassas bir firma, gidiş-dönüş uçuşlarımın kodlarına kadar alıp anlık takip yapıp ona göre alınma ve bırakılma saatlerimi güncellediler. 23 Temmuz`da gelişimde rötar oldu, ve indikten sonra da THY bavulumu kaybettiği için havaalanı`ndan ayrılışım ilk planlanandan birkaç saat uzadı. Ona rağmen çok olumlu, esnek ve yardımsever davrandılar. Müşteri öncelikli ilerlediler ve ihtiyacımıza göre saatlerimizi düzenlediler. 28 Temmuz dönüşümüzde de yine planlanandan daha erken alınma isteğimizi sorunsuz yerine getirdiler. Muhtemelen en yoğun dönemde, kendi planları da sıkışıkken yine de müşterinin ihtiyacına göre gerekli düzenlemeyi yapıyor olmaları kendileri açısından da kolay değil, ama yine de yaptılar sağolsunlar. Dediğim gibi, 23 Temmuz`da ilk gelişimde THY`nin bavulumu kaybetmesinden dolayı kıyafetsiz kalmış ve ne yapacağımı bilmiyordum, sürücü arkadaş sağ olsun derdimi dert edinip; önce gerekirse havaalanında biraz daha kalıp bavulu bekleyebileceğimizi söylemişti, sonra da dönüş yolunda bana uygun kıyafet alabileceğimiz bir yer de buldu. Desteği yardımı çok değerliydi, kendisine özel olarak teşekkür ederim, tam emin olmamakla birlikte sanırım Ufuk bey`di kendisi :) Özetle, iyiTransfer gerçekten beklediğimden daha iyi çıktı, ücret skalası da, zaten taksi tutsanız aşağı yukarı bu mesafe için benzer ücret ödersiniz. Hem uygun ücrete hem daha kaliteli hizmet alabildik. Bundan sonra Antalya`ya gelişlerimde yine iyiTransfer`i tercih edeceğim, çevremdekilere de öneriyor olacağım. Her şey için çok teşekkürler.


Uwe LV - 85 gün önce

Top Service von ersten Kontakt via WhatsApp bis zum Transfer Sehr zu empfehlen!


Gökhan K. - 112 gün önce

Antalya dan Kemere gidebilmek için Transfer seçelim dedik ve bir tavsiye üzerine iyi Transfer ile yolculuğumuzu yaptık. Hem bize ve çocuklarımıza çok güzel bir hizmet sunuldu. Çok teşekkür ederiz. Antalya da bir daha tatil yaparsak tekrar iyi Transferi tercih ederiz. Ayrıca bizi Antalya dan bir AVM den Otelimize geri götürme servisi sunuldu ve sadece yola çıkmadan bir iki saat önceden haber vermemiz istendi. Çok memnun kaldık teşekkür ederiz.


John Brodholt - 178 gün önce

I had the pleasure of utilizing the airport transfer services of the Antalya iyiTransfer company during my recent visit to Antalya, and I must say that my experience was nothing short of exceptional. From start to finish, everything was seamless and effortless, leaving me feeling thoroughly impressed and satisfied with the level of service provided. Upon arrival at the airport, I was greeted by a courteous and friendly driver who immediately made me feel welcome. He assisted me with my luggage and escorted me to a stylish and modern vehicle that was both comfortable and spacious, providing the perfect environment to unwind and relax after a long flight. Throughout the journey, the driver exhibited the utmost professionalism and skill, navigating the roads with ease and making me feel safe and secure at all times. Additionally, the vehicle was impeccably clean and well-maintained, offering a luxurious and comfortable ride that was second to none. What truly set iyitransfer apart, however, was the company`s commitment to providing outstanding customer service. From the initial booking process to the final drop-off at my accommodation in Kemer, every interaction I had with their team was characterized by a high level of professionalism, efficiency, and attention to detail. In conclusion, I would wholeheartedly recommend iyiTransfer to anyone in need of a reliable, efficient, and top-quality transfer service at Antalya Airport. Whether you`re travelling for business or pleasure, these professionals have everything you need to make your journey stress-free and enjoyable.


Müjgan K.S - 272 gün önce

Bir tesadüf sonucu internete telefon numarasını buldum aradığımda kibar nazik tavrıyla harun bey ile tanıştık ona durumumuzdan bahsedince bize 10 dk içinde bir ruth plan yaparak geri dönüş sağladı ilgisinden nazik tavrından dolayı çok teşekkür ederim bize belirtilen saatte aracın orda olması aracın temiz konforlu ve şöförümüz mustafa beyin güleryüzlü olması da çok güzeldi çok keyif aldığımız bir Antalya turu oldu kesinlikle tavsiye ediyorum diğer firmaların verdiği rakamların neredeyse yarısı kadar ücret Ödemiş olduk teşekkürler iyi transfer adı gibi iyi bir transfer ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️


1 2 3 4 »