Özel Transfer Hizmetinin Avantajları

Özel transfer hizmeti nedir? Havalimanlarında sunulan özel transfer hizmetinin avantajları nelerdir? Havalimanından otele veya gitmek istediğiniz farklı bir adrese özel transfer hizmetleriyle ulaşım sağlamak için 12 gerçek sebep.

Özel Transfer Hizmetinin Avantajları


Özel transfer hizmetini tercih eden yolcular gitmek istedikleri yerlere çok kısa sürelerde gidebilirken, aynı zamanda güvenli ve konforlu bir yolculuk yapma şansına sahip olurlar. İnsanların bu hizmeti tercih ederken göz önünde bulundurduğu pek çok sebep vardır. Zaman, konfor, güvenlik, hizmet kalitesi ve bütçe açısından değerlendirildiğinde yolculara birçok avantaj sağlayan özel transferleri şimdi daha yakından inceleyin.

Özel Transfer Nedir?

İnsanların zamandan tasarruf etmek ve daha konforlu bir yolculuk yapmak amacı ile özel şoförlü araçlarla havalimanında alınarak gitmek istedikleri adrese bırakılması ya da belirttikleri adresten alınıp havaalanına bırakılması hizmetine özel transfer denir.

Özel Transfer Hizmetinin Yolculara Sağladığı 12 Avantaj

1. Havalimanı Çıkışında Karşılanırsınız

Uçaktan indikten sonra ulaşım aracı aramak istemeyen kişiler için, bu hizmeti almak oldukça yerinde bir karardır. Transfer hizmeti sunan firmaların çalışanları tarafından havalimanında gelen yolcu kapılarında isimleri veya firma logoları ile karşılanan kişiler, bu ekip eşliğinde valizlerine de yardımcı olunarak, ulaşım hizmeti alacağı araca kadar götürülür ve araca yerleştirilerek uğurlanır.


2. Valizlerinizi Taşımak Zorunda Kalmazsınız

Yolculuk esnasında valizler ile bir yerden bir yere gitmek oldukça zahmet verici bir durumdur. Alınan özel transfer hizmeti sayesinde yolcular valizlerini kendileri taşımak zorunda kalmazlar. Hizmet alınan firma çalışanları tarafından ulaşımın sağlanacağı araca taşınan valizler bu kısımda büyük bir titizlik ile bagaja yerleştirilir ve yolcunun konforlu bir ulaşım sağlamasına yardımcı olunur. Düşünün, sizi havalimanında isminizle karşılayan bir ekip var, valizlerinize yardımcı olarak araca kadar size eşlik ediyorlar. Siz elinizi bile değdirmeden eşyalarınız araç bagajına düzenli bir biçimde yerleştiriliyor ve ardından özel şoförünüzle transferiniz gerçekleştiriliyor. Adresinize ulaştığınızda ise, şoförünüz yine aynı titizlikle valizlerinizi araç bagajından indirmenizde size yardımcı oluyor ve sizi uğurluyor. Özel transferlerin diğer ulaşım seçeneklerinden ayrılan bir farkı da kaliteli hizmet faktörü.


3. Modern Araçlar İle Konforlu ve Güvenli Bir Yolculuk Yaparsınız

Özel transfer hizmeti sunan firmalar müşterilerinin istekleri doğrultusunda her yıl filolarındaki araçları yenileyen firmalardır. Bu sebeple özel transfer hizmeti kullanan kişiler son teknoloji ile donatılmış araçlarda yüksek güvenlik önlemleri ile konforlu yolculuklar yapma şansını yakalar.


4. Profesyonel Şoförlerden Hizmet Alırsınız

Özel transfer hizmeti aldığınız firmalarda çalışan şoförler her zaman titiz, giyimine dikkat eden, nezaket kurallarına hâkim olan, yabancı dil bilgisi bulunan ve en önemlisi her durumda trafik kurallarına uyan profesyonel çalışanlardır. Bu sebeple konforlu ve keyifli yolculuk yaparken aynı zamanda güvenilir ellerde olduğunuzu da hissedersiniz.


5. Havalimanı Transfer İşlemleriniz Uçak Gecikmelerinden Etkilenmez

Uçakların gecikme yaparak iniş gerçekleştirmesi durumunda bu hizmetten faydalanan kişiler için herhangi bir problem söz konusu değildir. Uçak iniş saatinin her an kontrol edilmesi sayesinde özel transfer hizmeti yolcuya güncel iniş saati üzerinde ulaşım sağlanmasını kolaylaştırır ve bu nedenle ne kadar geç kalınırsa kalınsın özel araç her zaman yolcu için havalimanında hazır durumda olur. Uçağın gecikme durumunda, yolcu karşılama işlemi, uçağın yeniden planlanan güncel iniş saatine göre yapılır. Üstelik olası gecikmelerde ek ücret ödemek zorunda da kalmazsınız.


6. Trafikte Kalmaz ve Adres Bulma Sorunu Yaşamazsınız

Yoğun trafikte sıkışmak istemeyen ya da gideceği adresi bilmeyen yolcular için özel transfer hizmetleri biçilmiş kaftandır. Yolcuyu belirttiği adresin kapısına kadar ulaştıran bu hizmet, kestirme yolları iyi bilen uzman şoförler ile, yoğun trafikte zaman kaybetmekten de en iyi biçimde kurtulmanın çözümü niteliğindedir.


7. Tanımadığınız Kişiler İle Yolculuğunuzu Paylaşmak Zorunda Kalmazsınız

Tamamen kişiye özel olarak tasarlanan bu ayrıcalıklı hizmet, insanların farklı ve tanımadıkları kişiler ile aynı ortamda yolculuk yapmasının da önüne geçer. Bu hizmet sayesinde zamanınız ve mekânınız tamamen size ait olur. Tanımadığınız kişiler ile uzun süre yolculuk yapmak zorunda kalmaz, ayakta yolculuk, konforsuzluk ve buna benzer olumsuz durumlardan etkilenmezsiniz. Özel transferlerde, araç sürücülü olarak seyahat edecek kişi ve varsa sadece beraberindeki arkadaşları, aile bireyleri gibi diğer yolculara özel tahsis edilmektedir.


8. Toplu Taşıma Araçlarının Kalabalığında Seyahat Etmek Zorunda Kalmazsınız

Toplu taşıma araçlarında insanları en çok rahatsız eden durum çok kalabalık bir ortam bulunmasıdır. Özel transfer hizmetleri sayesinde bulunduğunuz araçta yalnızca kendiniz seyahat edersiniz. Bu sayede kalabalık ortamlarda bulunan havasızlık hissi yaşamaz ve ortaya çıkabilecek farklı olumsuz durumlardan tam anlamı ile korunmuş olursunuz. Üstelik bir de gitmek istediğiniz yere beraberinizde çocuklarınız ve valizleriniz varsa, toplu taşıma araçları ile ulaşım çekilmez hale gelebilmektedir.


9. Taksilere Yüksek Ücret Ödemek Zorunda Kalmazsınız

Taksi ile sağlanan ulaşımlarda ücretlendirme taksimetre denen alet ile otomatik olarak yapılır. Taksimetre sadece gidilen mesafe ile değil, aynı zamanda trafikte bekleme süresi ve açılış ücreti de baz alınarak ulaşım ücretini hesaplar. Yani taksiye ilk önce bindiğinizde bir açılış ücreti olur, hiç yol gitmeseniz bile bunu ödemek zorundasınız. İkinci olarak taksiye bindiğiniz noktadan ulaşacağınız nokta arası mesafe hesaplanarak ayrı bir ücretlendirme yapılır ve açılış ücretine eklenir. Son olarak, taksimetre, ulaşım esnasında aracın dur-kalk yaptığı trafik lambalarında ve yoğun trafikte bekleme süresini baz alarak da ayrı bir fiyatlandırma yapıp, bunu açılış ücreti + mesafe ücretine ekler. Üzerine bir de taksi şoförüne vereceğiniz bahşişi de eklediğinizde, çok yüksek ücretler ödeme durumu ortaya çıkabilmektedir. Bununla beraber etik çalışma prensiplerine uymayan taksicilerin, gideceğiniz adrese sizi daha uzun yoldan götürmeye kalktığında, ödeyeceğiniz ücret katlanabilmektedir.

Özel transfer hizmetlerinde ise bu durum tamamen tersinedir. Bu hizmet kapsamında tüm yolculuklar için sabit fiyat uygulaması vardır. Yolcuların aldıkları hizmet kapsamında ne kadar ödeme yapacağı önceden bilgileri dâhilindedir.


10. Zamanınızı Kendiniz İçin Daha Verimli Kullanırken, Ulaşımınızı Şoförünüz Sağlar

Özel transfer hizmetlerinin en belirgin ve beğenilen özelliklerinden birisi de tamamen zamandan tasarruf sağlamasıdır. Bu tasarruf hem hızlı ulaşım anlamında olabilirken hem de sağlanan teknolojik imkânlar sayesinde insanların günlük işlerini yolculukları esnasında, araç içinde takip edebilmesini kapsar. Araç sürücüsü yolcuların ulaşımını sağlarken, yolcular da araç içinde yer alan bilgisayar ve internet sayesinde elektronik postalarına bakabilir ve günlük işlerini sürdürebilme avantajına sahip olurlar.


11. Transfer İşlemlerinizin Her Anında İşinin Uzmanı Profesyonel Ekiplerden Yardım Alırsınız

Özel transfer hizmeti sunan firmalar rezervasyon aşamasından yolcuların ulaşacakları adrese varışına kadar ulaşımın içinde doğrudan var olan bir yapıya sahiptir. Rezervasyon aşamasında tüm bilgileri detayları ile birlikte yolcularından alan şirketler, uzman operasyon ekipleri sayesinde herhangi bir aksaklık yaşanmamasını sağlarlar. Sahip olunan bu profesyonel organizasyon yapısı, transfer araçlarını kullanan deneyimli şoförlerden, havalimanında 7/24 görev yapan karşılama ekiplerine kadar belli eğitimlerden geçmiş uzman kadrolardan oluşmaktadır.

Özel transfer hizmeti sunan, bu konuda uzman şirketlerin en önemli çalışma prensibi, yolcusunun güven ve konforu her an hissettiği, yolculuk esnasında kaliteli zaman geçirebileceği bir seyahat deneyimi sunmaktır.


12. 7/24 Kesintisiz ve Beklemesiz Hizmet Alırsınız - Paylaşımlı Transfer Seferlerinin Hareket Saatini Beklemek Zorunda Kalmazsınız

Kendini ayrıcalıklı hissetmek isteyen yolcular için sunulan özel transfer hizmetleri, her an ulaşılabilir bir niteliğe sahiptir. Rezervasyon aşaması online iletişim kanalları sayesinde tamamlanan bu hizmet sektöründe yolcular, günün her saati hizmet almak için başvuru yapabilir, rezervasyonlarını kolayca tamamlayıp istedikleri an kişiye özel özel transferini gerçekleştirebilir.

Her an ulaşılabilir niteliğe sahip olan bu hizmet ile paylaşımlı transferlerin belirli olan hareket saatlerini beklemek zorunda kalmayan insanlar, ulaşmak istedikleri yere çok kısa süreler içerisinde ulaşabilir ve zamanlarının geri kalanını kendilerine ayırabilirler.


Tatil yapmak veya iş amaçlı etkinliklere katılmak üzere Antalya'ya uçakla gelip, havalimanından gitmek istediğiniz bölgelere, özel transfer hizmetinin kalite, konfor ve ekonomi avantajlarından faydalanarak ulaşım sağlamak isterseniz iyiTransfer'in seyahat uzmanlarıyla iletişime geçerek rezervasyon yapabilir, 7/24 Antalya Transfer hizmeti alabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar