Misafir Yorumları

Misafirlerimizin, transferlerimiz hakkındaki görüş ve değerlendirmeleri.

Cem Sait Ciritci - 390 gün önce

Paranızın tam karşılığı hizmet! İşini özenle yapan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir Antalya transfer şirketi. İyitransfer ile 2 defa yolculuk yaptım, her ikisi de konforlu ve keyifli bir seyahat olarak aklımda kaldı. Antalyaya tekrar geldiğimde ilk tercihim yine iyitransfer olacak. Kesinlikle tavsiye ederim. Müşteri ile olan iletişimi en iyi , işini de özenle yapan, müşteri memnuniyeti ve güvenimi ön planda tutan tek firma diyebilirim,. Tüm yolculuklarım için değişmez tercihim olacak


Erkan Antalyalıoğlu - 393 gün önce

Havaalanından Antalya merkez vip transfer hizmeti aldık. Uçak indiğinde ve otelden dönüşte karşılama tam zamanında yapıldı. Sürücüler temiz giyimli ve profesyoneldi. Gönderilen araç yeni ve oldukça konforluydu. Fiyat, diğer transfer firmalarına göre uygun ve arabada ödeme opsiyonu var. Ailecek memnun kaldık, iyi transferi Antalya tatili planlayan herkeze öneririz.


Inga Carina Mueller - 396 gün önce

Best Antalya transfer service ever, easy booking and great communication. On time Meet & Greet service with a nameplate at the arrivals door. Customer support speaks good English and is always available to help. I contacted them at 03:00 am for my return transfer early in the morning from the hotel to Antalya Airport. They respond quickly and confirmed. The drivers very very friendly and professional in both of my transfers. Thanks for your efforts guys! Top quality service, value for the money! Highly recommended!


Erkan Kaya - 400 gün önce

Antalya havaalanı transferlerimiz zamanında yapıldı ve gayet konforlu bir araçla ulaşımımız sağlandı. Transferimizde bize eşlik eden şoförümüz Ali beye kendim ve ailem adına teşekkür ediyorum.


Imran Chughtai - 406 gün önce

I wish I could rate this private taxi service higher than five stars. Great communication, professional chauffeurs and no trouble. Travelling as a single woman I felt completely safe during my transfers. I will definitely recommend iyitransfer to all my friends and use them again on my next visit to Antalya.


Zdenka Czeslaw - 412 gün önce

Na naši první dovolenou v Turecku jsme dostali službu Vip transfer Antalya a byli jsme velmi spokojeni. Přístup řidiče byl velmi profesionální a milý. Vozidlo zaslané na přepravní službu bylo extrémně čisté a nové. Děkujeme ti.


Suat Polat - 427 gün önce

Antalya havaalanı transfer firması iyitransfer ve firma yetkilisi Harun beyin yardımıyla otelimize güvenli şekilde ulaştık. Araç yeni model Mercedes Vito vip transfer aracıydı ve hem gidiş hemde antalyaya dönüş ulaşımımızı sağlayan şoför arkadaşlar son derece profesyonel ve saygılıydı. Teşekkür ederiz ve tavsiye ediyoruz.


Mehmet - 469 gün önce

Biz Antalya havalimanından belek için transfer rica ettik. Sağolsun Lütfi bey çok yardımcı oldu. Fiyat ve hizmet kalitesi gayet iyi ve çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederim. Fiyat olarak diğerlerine göre çok uygunlar. Tekrar teşekkürler.


1 2 3 4 5 6