Misafir Yorumları

Misafirlerimizin, transferlerimiz hakkındaki görüş ve değerlendirmeleri.

Yaniv Schneider - 508 gün önce

Great service, and on time. They sent you all driver details include his mobile whats up number. Very very good. They respond quick to each question.


Olesya Karatas - 508 gün önce

Very quality and trustworthy company. The transportation service was fantastic! Half the cost of an Antalya airport taxi price. On-time pick-up, amazing customer support, super comfortable car and very gentle driver. We absolutely will use Antalya airport iyi transfer again on our next holiday in Antalya, Turkey. Highly recommended!


Julie Bal - 513 gün önce

Absolutely amazing service. Professional driver, on time, no hassle, actually we were early and it was no problem. Used for return journey and both times kept up to date with driver name and direct contact number. Fabulous VIP private transfer. Totally recommend using 👌 5 stars!


Irene - 521 gün önce

Amazing service, super reliable, exclusive vans, highly professional and friendly driver. Good and professional back office team. We felt at ease at all times. Can warmly reccommend and will book the service again!


Cem Sait Ciritci - 538 gün önce

Paranızın tam karşılığı hizmet! İşini özenle yapan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir Antalya transfer şirketi. İyitransfer ile 2 defa yolculuk yaptım, her ikisi de konforlu ve keyifli bir seyahat olarak aklımda kaldı. Antalyaya tekrar geldiğimde ilk tercihim yine iyitransfer olacak. Kesinlikle tavsiye ederim. Müşteri ile olan iletişimi en iyi , işini de özenle yapan, müşteri memnuniyeti ve güvenimi ön planda tutan tek firma diyebilirim,. Tüm yolculuklarım için değişmez tercihim olacak


Erkan Antalyalıoğlu - 541 gün önce

Havaalanından Antalya merkez vip transfer hizmeti aldık. Uçak indiğinde ve otelden dönüşte karşılama tam zamanında yapıldı. Sürücüler temiz giyimli ve profesyoneldi. Gönderilen araç yeni ve oldukça konforluydu. Fiyat, diğer transfer firmalarına göre uygun ve arabada ödeme opsiyonu var. Ailecek memnun kaldık, iyi transferi Antalya tatili planlayan herkeze öneririz.


Inga Carina Mueller - 544 gün önce

Best Antalya transfer service ever, easy booking and great communication. On time Meet & Greet service with a nameplate at the arrivals door. Customer support speaks good English and is always available to help. I contacted them at 03:00 am for my return transfer early in the morning from the hotel to Antalya Airport. They respond quickly and confirmed. The drivers very very friendly and professional in both of my transfers. Thanks for your efforts guys! Top quality service, value for the money! Highly recommended!


Erkan Kaya - 548 gün önce

Antalya havaalanı transferlerimiz zamanında yapıldı ve gayet konforlu bir araçla ulaşımımız sağlandı. Transferimizde bize eşlik eden şoförümüz Ali beye kendim ve ailem adına teşekkür ediyorum.


1 2 3 4 5 6 »