Misafir Yorumları

Misafirlerimizin, transferlerimiz hakkındaki görüş ve değerlendirmeleri.

Duygu Nayir - 480 gün önce

Antalya havalimanından otelimize transfer için bu yıl iyitransfer.com`u tercih ettik. Vip transfer araçları çok şık ve konforlu olmasının yanında şoför bey son derece nazik ve profesyonel tutumla bize hizmet sundu. Ulaşım hizmetinden ve seyahat ettiğimiz araçtan memnun kaldık ve tatil için Antalya transferi arayan herkese tavsiye ederiz. Nayir Ailesi


Nicole Thisanska - 492 gün önce

masinii super lux si servicii foarte professionale


Akın Özsoy - 497 gün önce

Antalya Havaalanından otelimize transfer için ilk defa iyitransfer şirketini kullandık. Bugüne dek uyduruk taksiler için boş yere yığınca para ödemişiz. Bunu fark ettik. Eski püskü taksiler yerine yepyeni Vip Mercedes Vito minibüsle seyahat ettik. Üstelik taksiye 800 TL ödemek yerine sadece 430 TL ödeyerek mis gibi yolculuk yaptık. Araçlar, şoförler, hizmet her şey on numara. Antalya Havaalanına dönüş transfer rezervasyonumuzuda yaptıracaz. Kaliteli, uygun fiyatlı hizmet ve güvenilir firma arayanlara kesinlikle tavsiye ediyorum.


Sibel Ulusoy - 506 gün önce

Üç yıldır antalya havaalanına geldiğimizde kalacağımız otele ulaşımımızı iyitransfer ile sağlıyoruz. Çok memnunuz ve Ulusoy ailesi olarak tavsiye ediyoruz.


Emma Baumann - 509 gün önce

Transfer vom Flughafen Antalya ins Rixos Downtown Hotel und zurück hat super punktlich funktioniert. Qualitat und zuverlassig.


Emillian Catalin Botezatu - 511 gün önce

Thanks very much for the free vehicle upgrade. Timing, vehicle and chauffeur was perfect. Recommended antalya airport transfer company with 5☆☆☆☆☆


Niall Primo - 517 gün önce

First time travelling with iyi transfer in Antalya and it will not be the last. We were travelling as a couple from Netherlands to Turkey for our honeymoon. Our transfers to and from Antalya airport went perfect. The drivers were superb and extremely helpful. They picked us up on time both from the airport and hotel. Professional communication, new cars and competitive prices. Thumbs up for you guys!


Ömer Faruk Ağaoğlu - 519 gün önce

İlk görüştüğüm rezervasyon görevlisinden antalya transferimizi sağlayan görevli şoför Murat beye kadar personel süper ilgili ve profesyonel. Araçlar yeni temiz ve çok konforlu. iyitransfer`i Antalya havalimanı transfer hizmetine ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim.


1 2 3 4 5 6