Vip Transfer

Vip transfer nedir? Vip transfer hizmetinde nelere dikkat edilmeli ve hizmet verecek firma nasıl seçilmelidir? Vip ulaşımın yolculara sağladığı avantajlar nelerdir ve Vip transfer kim için idealdir? Vip yolcu transferi hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Vip Transfer


Özel günleriniz, toplantılarınız ve etkinliklerinizde Mercedes Vito özel tasarımlı minibüsler, BMW, Audi, Mercedes ve Volkswagen marka lüks otomobiller yanı sıra filomuzun en seçkin araçları arasında yer alan limuzinlerle 7/24 güvenli ve konforlu Vip transfer hizmeti sunuyoruz.


Kurumsal bir etkinlik düzenlemeyi planlıyorsanız, şirketinizde etkinlik organizasyonundan sorumlu personel ile yakın temas halinde çalışan kurumsal hizmet yetkililerimiz, firmanızın yöneticileri, kongrenize katılacak olan konuşmacılar ve özel misafirlerinizin en konforlu ve en güvenli biçimde ulaşımlarını gerçekleştirmeleri için, tüm planlama süreçlerinde size 7/24 destek sunuyor.


Akdeniz Bölgesi'nin en beğenilen transfer şirketi iyitransfer.com, VIP ulaşım hizmeti almak isteyen konuklarına havalimanında özel karşılama hizmetinden, adrese ulaşımın sağlanmasına kadar geçen sürede, beklentilerinin çok ötesinde bir seyahat deneyimi yaşatıyor. Şehir merkezinde güzel bir akşam geçirmek, özel bir etkinliğe katılmak ya da havalimanından oteline kaliteli bir biçimde ulaşım sağlamak isteyen müşterilerimiz, yabancı dil bilen şoförlerimiz ve lüks araçlarımızla harika bir yolculuk geçirebilirler. İsteğiniz doğrultusunda düğün, nişan törenleriniz, mezuniyet törenleriniz ve tüm özel günlerinizde, limuzinlerle sunduğumuz Vip transfer hizmetlerinden yararlanarak etkinlik alana görkemli bir giriş yapabilirsiniz. Vip ulaşım hizmetlerimizden, sadece özel günler ve etkinliklerle sınırlı kalmayıp, havaalanından konaklama yerine gidiş, panoramik bir şehir turu veya özel geziler ve iş seyahatleri gibi kaliteli ulaşıma ihtiyacınız olan her an faydalanabilirsiniz.

Vip Transfer Nedir?

Havalimanı çıkışında karşılanıp istediğiniz bir adrese, otelinizden havalimanına ya da belirlediğiniz bir adresten alınıp istediğiniz noktaya özel şoförler tarafından kullanılan lüks otomobiller ve tam donanımlı VIP minibüslerle sunulan ulaşım hizmetine Vip Transfer denir.


Vip transfer hizmeti, genellikle zamanı çok kısıtlı, seyahatleri esnasında dinlenebilmek, istediğinde çalışabilmek ya da yapacağı yolculuğun keyfini lüks ve donanımlı araçlarla çıkarmak isteyen kişilerin tercih ettiği bir ulaşım seçeneğidir. Vip transfer hizmetleri kapsamında vip minibüsler, üst grup sedan otomobiller, lüks SUVler, zırhlı araçlar ve limuzinler gibi, kullanılan birçok araç seçeneği vardır. Vip transferlerde yolculuğun teması, mesafe, seyahat edecek kişi sayısı ve ayrılan bütçe gibi faktörlere bağlı olarak araç tercihleri ve transfer fiyatları değişebilmektedir. Örneğin uzun mesafeli bir seyahat gerçekleştirmek istiyorsanız limuzin yerine Vip minibüs tercih etmek hem daha konforlu hem de daha ekonomik bir seçenek olacaktır. Kişisel güvenliğiniz sizin için en önemli faktörse, zırhlı bir araçla vip transfer hizmeti alabilirsiniz. Ya da eşinizle yapacağınız tatile harika bir başlangıç yapmak isterseniz havalimanından konaklayacağınız otele olan kısa mesafeli seyahatinizde lüks bir otomobil tercih ederek Vip ulaşım ayrıcalığını tadabilirsiniz.


Uçak biletinizi aldınız, seyahat edeceğiniz yer ve havalimanına ineceğiniz saat netleştiyse, gideceğiniz şehirde ya da havalimanında Vip transfer ihtiyaçlarınıza yönelik hizmet veren firmaları internet ortamında araştırabilirsiniz. Türkiye'nin tüm havalimanlarında bu hizmeti tedarik edebileceğiniz onlarca şirket bulunmaktadır. İnternetten, Vip transfer hizmeti sunan firmaların web sitelerini kontrol ederek, seyahat ihtiyaçlarınız için en uygun Vip araçları ve havalimanından gideceğiniz yer için Vip transfer fiyatlarını bulup rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Vip Transfer Hizmetleri

Havaalanı transferleri son yıllarda yerli ve yabancı pek çok gezgin tarafından tercih ediliyor. Havaalanından adrese veya belli bir adresten havalimanına yolculuk yanı sıra noktadan noktaya ulaşım taleplerinin de artmasıyla transfer hizmeti veren firmalar hizmet çeşitlendirmesine gidiyor. Havalimanlarında sunulan ulaşım hizmet tiplerinin biri de VIP transfer hizmeti adıyla öne çıkıyor. Bu hizmet, standart bir ulaşım hizmetine kıyasla kendine özgü ayrıcalıklar barındırıyor. Vip transfer hizmetlerinde öne çıkan en önemli özellik kişilerin seyahat edecekleri aracı kendileri belirlemeleridir. Yani, standart havaalanı transferleri ve shuttle servis hizmetinden ayrıldığı nokta, yolcuların seyahat edecekleri vasıtayı, konforlu ve güvenli ulaşım ayrıcalığı sunan lüks araçlar arasından seçme ve istedikleri araçta kişiye özel bir seyahat deneyimi yaşama avantajıdır.


VIP transfer hizmetlerinde yolculara konfor açısından daha yüksek standartlar sağlanır. Vip transferlerde kullanılan araçlar çok daha geniş bir iç hacme sahip olmasıyla birlikte kablosuz wi-fi sayesinde mobil cihaz, notebook ve tabletlerle internet kullanımı gibi teknoloji ürünleri de bu araçların içinde yolculuk yapacak kişilerin hizmetine sunulur. Yolculara araç içinde sunulan birbirinden farklı ikramlar, geçirilen zamanın hem çok daha keyifli hem de lezzetli bir sürece dönüşmesini sağlarken, hızlı, güvenli ve konforlu bir ulaşım seçeneği olmasıyla da büyük avantajları beraberinde getirir.


Vip transferler, kişiye özel tahsis edilen premium araçlarla gerçekleştirilir. Vip ulaşım hizmetleri çoğunlukla Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter modeli araçların en üst donanımlı modelleriyle sağlanır. Bu özel tasarıma sahip araçlarla sunulan premium transfer hizmeti, kişiye kendini özel hissettiren ve ulaşımını daha konforlu hale getiren birçok avantaj sunar.


Vip transfer hizmeti, bireysel ya da kurumsal seyahatlerde, havalimanından adrese ya da kapıdan kapıya özel şoförlü lüks araçlarla sağlanan profesyonel bir ulaşım hizmetidir. Vip transfer hizmetleri, kişiye özel bir ulaşım yöntemi ve diğer transfer hizmetlerine kıyasla, daha özel araçlarla sunulan kapsamlı bir ulaşım modeli olma özelliğne sahiptir. Müşterilerine kaliteli bir Vip seyahat deneyimi yaşatmak isteyen firmalar, bu konuda uzman bir ekip, farklı ulaşım tercihlerine cevap veren araçlar ve sistematik bir çalışma düzenine sahip olmalıdır. Profesyonel şoförler ve ulaşımda kullanılan araçlar VİP transfer hizmetinin vitrinidir. Bu hizmet için şoför seçimi ve ulaşım esnasında kullanılacak aracın yolcu ihtiyaçlarına cevap verecek donanıma sahip olması çok önemlidir. Aynı zamanda, transferlerin titizlikle planlandığı ve yönetildiği bir operasyon ofisinin olması da sunulan hizmetin kusursuz bir biçimde yerine getirilmesi bakımından önemli bir etkendir.


Vip transfer hizmetlerinin Antalya'da en beğenilen ve en çok tercih edilen markası iyitransfer.com olarak, sunduğumuz hizmetlerin her aşamasında profesyonellik, inovasyon ve müşteri memnuniyeti merkezli bir anlayışla çalışmaktayız. Hizmet kalitemizde, müşteri portföyümüzde ve sunduğumuz hizmetlerin müşterilerimiz tarafından beğenilme oranlarında sürekli olarak yükselen bir trend yakalamış olmamızdaki en önemli etken, merkezinde sorumlu ve disiplinli bir çalışma sistemi olan kusursuz hizmet anlayışımızdır.


Antalya'ya geldiğinizde, havalimanından tatilinizi geçireceğiniz bir otele, katılım sağlayacağınız bir etkinliğe ya da şehir içinde bir adresten istediğiniz başka bir adrese lüks ve konforlu araçlarla ulaşım sağlamak isterseniz, 7/24 Vip transfer hizmetleri sunan iyitransfer size yeter. İletişim bilgilerimizden bize ulaşın, yolculuk programınız hakkında gerekli bilgileri verin, uzmanlarımız, size en uygun vip ulaşım seçenekleri konusunda kapsamlı biçimde yardımcı olsun. 


vip transfer hizmeti

İyitransfer'in Sunduğu Premium Yolcu Taşıma Hizmetleri ile Şimdi Tanışın


İyitransfer, fark yaratan kusursuz hizmet anlayışı, turizm sektöründe 20 yıllık tecrübesi ve konusunda uzman personel kadrosuyla, Akdeniz bölgesinde en kaliteli Vip transfer hizmetlerini 7/24 sunmaktadır.


Şirketimizin eğitimli ve deneyimli şoförleri, havalimanında görev yapan birimler, operasyon planlama ve yönetim ofisi beraberinde lüks araçlardan oluşan geniş vip araç filomuz, ulaşım hizmetlerimizin temelini oluşturan öğelerdir. İnovasyon, sistematik ve disiplinli çalışmak, müşterilerimizin maksimum düzeyde memnuniyetini sağlamak, kanunlara, uluslararası standartlara ve regülasyonlara uyum içinde hareket eden bir şirket olmak işimizde odaklandığımız temel değerlerdir. Ulaşım alanında sürekli takip ettiğimiz yeni trendler, personelimize sunduğumuz hizmet içi eğitimler ve kaliteden asla taviz vermeden sunduğumuz hizmetler, bizi, ulaşım sektöründe hizmet veren sıradan bir şirket olmaktan çıkarıp, vip transfer hizmetlerinde sektör standartlarını belirleyen bir firma haline getirmiştir.


İyitransfer'in sunduğu benzersiz Vip taşımacılık hizmeti, 6 temel süreçten oluşur:

 

Vip Transfer Rezervasyonu

Müşterilerimizin şirketimizle bağlantı kurarak, ulaşım ihtiyaçlarına yönelik uygun araç seçenekleri, araç müsaitlikleri ve hizmet ücretleri konularında açıklayıcı bilgi alıp, rezervasyonlarını tamamladıkları aşamadır. Rezervasyon anında müşterilerimizden, alınış tarih, saat ve adres bilgisi yanı sıra yolcu kimlik ve iletişim bilgileri alınarak rezervasyon sistemimize kaydedilir ve bir sonraki aşamaya geçilir.


Uçuş Takip ve Vip Transfer Planlama Hizmeti

Sistemimize kaydedilen vip transfer rezervasyon ayrıntıları, operasyon ofisimiz tarafından titizlikle incelenir, gerekli Vip araç planlamaları yapılır ve her araç için özel şoför atamaları sağlanır. Vip transfer planlamaları dahilinde tüm ekiplerimize görevleri ve rotaları konusunda bilgilendirme yapılır. Yolcularımız havalimanında karşılanacaksa, sistemimizde tüm yolcularımızın uçuşlarını anlık olarak takip eden yetkili operasyon birimimiz, uçakların olası gecikmeleri veya erken inişlerini havalimanında görev yapan personelimize anında aktarır ve güncel iniş bilgilerini iletir. İyitransfer.com'un müşterilerine sunduğu kaliteli vip transfer hizmetlerinin planlama, takip, kontrol ve yönetim işlemleri operasyon ofisinde görevli yetkililerimiz tarafından gerçekleştirilir. Planlama ve takip aşamasından sonra VIP karşılama hizmeti aşamasına geçilir.


Havalimanında Vip Yolcu Karşılama Hizmeti

Müşterilerimizin havalimanından başlayarak gerçekleştirecekleri vip seyahatler için, havalimanı çıkışlarında isimleri yazılı board veya tabletler ya da istekleri doğrultusunda firmalarının logosu ile karşılama yapmaktayız. Uçağınızın ineceği gelen yolcu terminal kapılarında sunulan vip karşılama hizmetimiz kapsamında, terminal çıkışında karşılanan konuklarımızın bagajlarına yardımcı olunarak vip transfer hizmeti alacakları araca kadar eşlik edilir. Araç başına gelindiğinde şoför ile tanıştırılan yolcularımızın bagajları araca yerleştirilir ve buradan sonra konuklarımız araçlarına binerek vip taşımacılık işlemi başlar.


Vip Yolcu Taşımacılığı

Vip araçlarına yerleşen yolcularımızın transfer işleminin başladığı ve yerine getirildiği aşamadır. Vip taşımacılık hizmetimiz kapsamında, özel şoförümüz sizi keyifli, güvenli ve konforlu bir yolculukla ulaşmanız gereken adrese götürmekle sorumludur. Vip taşıma işleminizi gerçekleştiren şoförlerimiz, konusunda deneyimli, gerekli tüm eğitimlerden geçmiş, resmi giyimli, yabancı dil bilen ve nezaket kurallarına hakim profesyonellerden oluşmaktadır. Seyahatiniz esnasında araçların donanımları ya da ulaşım sağlayacağınız bölge hakkında bilgi almak isterseniz, şoförlerimiz size memnuniyetle yardımcı olacaklardır.

 

Yolcu Uğurlama Hizmeti

Ulaşmak istenen adrese güvenli bir yolculukla varan konuklarımızın kapıları açılır ve bagajları şoförlerimiz tarafından kendilerine teslim edilir. Oteline, etkinlik mekanına veya toplantısına tam zamanında yetiştirilen konuklarımıza yardımcı olunabilecek farklı bir konu olup olmadığı sorulur ve nezaketle gidecekleri yere uğurlanır.


Sunulan Vip Transfer Hizmetleri Hakkında Geri Bildirim Alma

Son aşamada müşteri ilişkilerinden sorumlu ekibimiz, konuklarımızı uygun bir zamanda telefonla arayarak ya da e-posta anket yöntemi ile bağlantı kurarak, vip seyahat deneyimleri hakkında görüş ve değerlendirme alırlar. Sunulan vip transfer hizmetlerinin her aşamasında personelin tutumu, araçların temizliği ve konforu ile birlikte sunulan hizmetlerden sağlanan toplam memnuniyet konularında görüş istenir. Müşterilerimizin görüşleri, önerileri ve şikayetleri, şirketimizin hizmet kalitesini geliştirmede en önemli unsurlardır. Alınan bilgiler üst yönetimimize anında iletilir. Üst yönetimimiz, müşterilerimizin görüş ve önerileri doğrultusunda, bir sonraki Antalya ziyaretlerinde daha kaliteli bir hizmet sağlanabilmesi için gerekli tüm önlemleri alır ve hayata geçirir.

Vip Transfer Hizmetlerinin Tercih Edildiği Alanlar

Vip transfer hizmetleri, diğer bir adıyla vip taşımacılık hizmeti son yıllarda en çok tercih edilen ulaşım yöntemlerinden biridir. Bireysel ve kurumsal seyahatlerinde özel bir hizmet almak isteyen kişiler ve kurumlar tarafından tercih edilen vip transfer hizmetlerinden günümüzde birçok alanda yararlanılmaktadır.

Özel misafirlerinin havalimanından ya da adresinden alınarak, gitmek istedikleri yere ulaşımını en konforlu biçimde sağlamak isteyen kişiler ve kurumlarda bu hizmete oldukça çok ilgi göstermektedir. Özellikle güvenlik, konfor ve kalite yönünden daha kapsamlı bir hizmet olması nedeniyle birçok sektörde hizmet veren firmalar ve kişisel seyahatlerini daha keyifli hale getirmek isteyen kimseler, artık vip taşımacılık hizmetlerinden faydalanarak ulaşımlarını sağlamaktadır.


Şirketimiz vip taşımacılık hizmetlerini birbirinden farklı iş kollarında çalışan birçok farklı kişi, kurum ve kuruluşa sunmaktadır. İşte iyitransfer.com'un ayrıcalıklı lüks ulaşım hizmetlerini en çok tercih edenler ve hizmet sunulan alanlar:


Kongre, Seminer, Toplantı ve Fuar Alanlarına Vip Traşımacılık Hizmeti

Şirketinin etkinliklerini organize eden yetkililer ve profesyonel etkinlik organizasyonu yapan firmalar tarafından tercih edilen vip transfer hizmetlerimiz kapsamında bu etkinliklere katılacak özel misafirlerin, firma yetkililerinin ve özellikle kongre, seminer ve toplantılarda görev alacak olan konuşmacıların güvenli, konforlu ve kaliteli bir biçimde ulaşımlarını sağlamaktayız. Ayrıca fuarlara katılan önemli misafirlerin havalimanından fuar alanına transfer işlemlerinde de kullanılabilen vip taşımacılık hizmeti, konuklara sorunsuz bir ulaşım sağlamaktadır.


Konser Alanına Vip Sanatçı Taşımacılığı

Bir konser vermek üzere havalimanından alınan sanatçıların konser alanına güvenli ve konforlu bir biçimde ulaşımlarının sağlandığı, sanatçı taşımacılığı alanında da sunulabilen Vip transfer hizmetleri, genellikle sanatçı menajerleri ya da konser organizasyonu yapan firmalar tarafından bağlantı kurularak planlanır.


Sanatçı ve beraberindeki ekip havalimanında karşılanıp, bagajlara yardımcı olunur. Sanatçı ve ekibi tercih edilen Vip araca yerleştirildikten sonra belirlenen rota doğrultusunda sanatçının otel-konser alanı-havalimanı arasındaki güvenli ulaşımı sağlanır. Sanatçı taşımacılığında talep doğrultusunda, konser ekipmanların taşınması konusunda da destek verilebilip, ek transfer araçları sunulabilmektedir.Havalimanı Otel Ulaşımı Alanında Sunulan Vip Transfer Hizmetleri

Mercedes Vito, Mercedes Viano, Mercedes V Tourer, Volkswagen Transporter ve Volkswagen Caravelle marka vip minibüsler ve üst grup lüks otomobillerle sağlanan havalimanı çıkışlı otel transferleri daha çok turizm acenteleri tarafından tercih edilir. Turizm acenteleri bu özel ulaşım hizmetini sattıkları tatil paketlerine dahil veya ekstra olarak müşterilerine sunar. Ayrıca otel rezervasyonunu kendisi yapan ve havalimanından konaklayacağı oteline sorunsuz ve konforlu bir ulaşım sağlamak isteyen bireysel seyahat edenler de Vip transfer hizmetlerini tercih etmektedirler. Buna ek olarak, bir otelde katılacağı toplantı, kongre, düğün töreni, nişan töreni ve benzeri etkinlikler için havalimanına gelen yolcular da otel havalimanı Vip transfer hizmetlerinden faydalanırlar.


Protokol Taşımacılığı Alanında Sunulan Vip Transfer Hizmetleri

Devlet yetkilileri, firmaların yönetim kurulu heyetleri ve bunların Vip taşımacılık gereksinimlerinde de güvenlik ve konforun birleştiği araçlar ve özel şoförlerle protokol taşıma hizmetleri sunulur. Ayrıca, üst düzey güvenlik önlemleri gerektiren cumhurbaşkanı, bakan, müsteşar, milletvekili ve siyasi parti başkanlarının Vip transfer işlemlerinde premium araçların zırhlı donanıma sahip modelleri tercih edilir.


Noktadan Noktaya Ulaşım Alanında Vip Transfer Hizmetleri

Havalimanı gibi belirli bir adresten başlamayan, kişinin kendi belirlediği bir noktadan yine kendi belirlediği başka bir noktaya hızlı, güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşımının sağlandığı noktadan noktaya transfer hizmetleri sunabilmekteyiz. Noktadan noktaya Vip transferler şehirler arası yolculuk programı olan kimseler, özel misafirlerini bir şehirden başka bir şehre kolay ve hızlı ulaştırmak isteyen kişiler ve şirketler tarafından tercih edilen bir ulaşım hizmetidir. Noktadan noktaya Vip ulaşım hizmetlerimiz kapsamında özel şartlara bağlı olarak jet transfer ayrıcalıkları da sağlıyoruz.

Vip Transfer Rezervasyonu Nasıl Yapılır?

Kusursuz bir Vip transfer hizmeti alabilmeniz için öncelikli olarak rezervasyon yapmanız gerekir. Çağrı merkezi iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak, seyahat programınız kapsamında aşağıda belirtilen bilgileri eksiksiz olarak belirtmeniz istenir: 


- Yolcu isim ve iletişim bilgileri

- Yolcunun alınacağı adres ve alınış tarih/saat bilgileri (multilokasyonlu transferlerde tüm alınış ve varış noktaları için tarih/saat bilgilerini belirtmeniz gerekmektedir)

- Yolcunun gideceği adres ya da adresler (multi lokasyonlu transferlerde alınacak ve gidilecek tüm adreslerin net bir biçimde belirtilmesi gerekmektedir)

- Multi lokasyonlu transferlerde varsa bekleme süreleri

- Tercih edilen araç tipi (Vip minibüs ya da üst grup lüks otomobil)

- Karşılama isimle mi yoksa logo ile mi yapılacak?

- Havalimanından ya da adresinden alınan yolcunun vip transferi tek yön mü yoksa geri dönüşü olan çift yön şeklinde mi olacak?

- Araçlarda özel olarak istediğiniz bir donanım (wi-fi, tablet, bebek koltuğu gibi) ve ikramlarda yiyecek içecek markası var mı?

- Yabancı misafirleriniz seyahat edecekse, İngilizce veya farklı bir yabancı dil bilen şoför gerekli mi?

- Kaç kişi seyahat edecek ve bagaj sayıları


Yukarıda belirtilen konular netleştikten sonra özel ulaşımınız için en uygun araçlar, hizmet fiyatları ve hizmet ayrıntılarını açıklayan sözlü ve yazılı bilgi paylaşımı yapılır. Siz araç tercihinizi yaptıktan sonra iyitransfer.com olarak biz de Vip ulaşım işlemlerinizi en kaliteli, en güvenli ve konforlu bir yolculuk deneyimi sunarak gerçekleştiriz.


VIP transfer hizmetlerine yeni bir boyut getirerek, kesintisiz 7/24 hizmet anlayışı ve güler yüzlü çalışanlarıyla sektörün en dinamik şirketi olan iyitransfer.com, havalimanı transferleri, toplantılarınız, kongreleriniz ve özel davetlerde misafirlerinizin ulaşımı için lüks otomobiller ve Vip minibüslerle benzersiz bir ulaşım seçeneği sunuyor. Gerek yurtiçinden gerekse yurt dışından gelen konuklarınız, yakınlarınız, toplantılarınıza katılacak iş insanları ya da özel müşterileriniz için havalimanından adrese ya da tam tersi yönde adresten havaalanına Vip taşımacılık işlemlerini en kaliteli biçimde sağlıyoruz. Sürüş emniyeti, yolcu güvenliği ve protokol taşıma eğitimlerinden başarıyla geçmiş özel şoförlerimiz eşliğinde sizi muhteşem bir Vip transfer deneyimi yaşamaya davet ediyoruz.

Vip Transfer Avantajları Nelerdir?

Yalnızca havaalanı transfer hizmeti bile yolculuklarını sürekli havayolu ile yapan kişiler için başlı başına pek çok avantaj sağlayan bir hizmettir. Havalimanlarında sunulan yolcu transfer hizmetlerinin vip özelliklerine sahip araçlarla yapılması ise bu hizmetlerden faydalanan insanlara ayrıcalıklı olduğu hissini yaşatır. Rezervasyon anında yolcunun kendisinin seçmiş olduğu araç, kişiyi kapısından alarak havalimanına bırakır. Yine aynı şekilde uçakla bir havaalanına gelen yolcular, havalimanında karşılanıp araçlarına yerleştirilir ve gidecekleri yerin kapısına kadar VİP konforunda ulaştırılır.


Vip transfer hizmeti sunan şoförlerin alanında uzman ve güvenli yolcu taşıma eğitimi almış olmaları sayesinde, vip yolculuklar yüksek güvenlik standartlarında gerçekleşir. Ayrıca nazik iletişim şekli, yabancı dil bilgisi, özen gösterdikleri kişisel bakım ve şık giyimleri ile dikkat çeken vip transfer şoförleri, bu özel ulaşım hizmetini alan yolculara, sıradan havaalanı transfer hizmetine kıyasla daha özel bir yolculuk deneyimi yaşatırlar.


VIP transfer hizmetinde kullanılan araçların son teknoloji ile donatılmış olması yolculuk esnasında insanların sıkılmamasını sağlar. Özellikle televizyon, tablet, wi-fi ve benzeri onlarca donanım özelliği, kişilerin günlük iş hayatlarını aksatmadan işlerini yolculuk süresi kapsamında yapabilmelerine olanak sağlar. Bu bakımdan, yolcularına zamandan tasarruf etme olanağı sağlayan vip transfer hizmeti, özellikle iş dünyasında zamanını verimli kullanmak isteyen profesyoneller tarafında rağbet görmektedir.


Toplu taşıma ve taksiyle ulaşım yöntemlerine kıyasla hem daha hızlı ve güvenli hem de kişisel eşyaların taşınabilmesi için daha çok alan sağlayan vip transferler, fazla bagajla ekspres ulaşım sağlamak isteyenler için kurtarıcı niteliktedir. Geniş bagaj kapasitesine sahip vip tasarımlı minibüslerle, özellikle uzun seyahatler esnasında, yolcuların değerli eşyalarını güvenle saklayabilecekleri özel şifreli kasalar da bulunur. Aynı zamanda araç içinde sunulan birbirinden farklı ikramlar, kişilerin tecrübe ettikleri kaliteli seyahat avantajına eşlik eden ince detaylar arasındadır.


Üst seviye güvenli, son derece konforlu ve kaliteli bir ulaşım şekli olma özelliğiyle, insanların kendilerini ayrıcalıklı hissetmesini sağlayan Havalimanında VIP transfer hizmeti, her kesimden insan için ideal ve fiyat yönünden de erişilebilir bir ulaşım yöntemidir.

Vip Transfer Hizmeti Kimler için Uygundur?

Günümüzde, özellikle büyük şehirlerde sıklıkla tercih edilen VİP transfer hizmeti, her kesimden insan için uygun bir ulaşım yöntemidir. Çoğunlukla sürekli seyahat eden iş insanları, sanatçılar ve devlet adamları tarafından tercih edilen havalimanı vip transferleri, zamanını daha verimli kullanmak, gideceği adrese daha hızlı ve rahat bir biçimde ulaşmak isteyenlerin beklentilerine çözüm üreten bir ulaşım seçeneğidir. Bunun yanı sıra ailece veya arkadaşlarıyla birlikte, aynı araçta seyahat etmek isteyenler için de uygun olan bu ulaşım türü, yolculara sağladığı konfor ve güvenlikle ön plana çıkar.


Kişiye özel olarak sunulan havaalanı VİP transfer hizmeti, önemli toplantı ya da seminer gibi organizasyonlara zamanında yetişmek isteyen kişilerden, ailesi ile tatile çıkmayı planlayan gruplara kadar, yapacağı yolculuklarda kalite beklentisi yüksek olan herkese hitap eder.


İyi eğitimli ve son derece deneyimli şoförler tarafından verilen bu özel ulaşım hizmeti, özellikle trafikte stres yaşamak istemeyen, gideceği adrese ulaşım konusunda zorluk yaşayacağını düşünen, araç kullanım lisansı olmayan ve güvenli ulaşım sağlamak isteyenler için idealdir.


Vip transferler, gideceği mesafe için ne ödeyeceğini önceden bilmek isteyenler için de uygun bir ulaşım yöntemidir. Taksilerle seyahat esnasında trafikte beklenen süre ve yapılan kilometreye göre ücret ödenir. Bu nedenle, gideceğiniz yolu bilmediğiniz bir şehirde taksiyle seyahat edecekseniz, taksi şoförünün vicdanı ile baş başasınız demektir. Ancak Vip transfer hizmetlerinde sunulan fiyatlar, rezervasyon esnasında önceden belirlenir. Böylece araca binmeden önce ne kadar ödemeyeceğinizi bilir, bütçenize uygunsa tercih eder ve gönül rahatlığıyla seyahat edersiniz.

Vip Transferlerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

VIP transfer hizmetinin en belirleyici özelliği, yolcuların seyahat edecekleri Vip araçları kendileri seçebilmesidir. Bu nedenle, VIP transfer rezervasyonu yaparken seyahatte kullanılacak araç seçimi, yapılacak seyahatin temasını göz önünde bulundurarak belirlenmelidir. Örneğin, tatil amacı ile ailece bir yolculuk gerçekleştirilecek ve buna bağlı olarak bagaj sayısı fazla ise, yüksek hacimli araçlar tercih edilmelidir. Ancak iş gezisi ya da kısa süreli bir seyahat için bu hizmet alınacaksa kısmen daha hızlı gidebilen ve küçük hacimli Vip araçlar tercih edilmelidir.


Vip seyahatlerde yolculuk yapacak kişi sayısı da araç seçiminde belirleyici bir etkendir. 1-4 kişilik seyahatler için lüks otomobil veya Vip minibüs türü araçlar tercih edilebilirken, 8 kişiye kadar olan gruplar için yolcu taşıma kapasiteleri daha fazla olan uzun kasa VIP minibüsler tercih edilebilir.


Yapacakları yolculuklarda havalimanı VIP transfer hizmeti almayı planlayan kişilerin, seçecekleri firmayı dikkatlice araştırmaları ve daha önce bu hizmeti almış müşterilerin yorumlarını da göz önünde tutarak karar vermeleri gerekir. Bu sayede, Vip transfer hizmetinden faydalanmak isteyen kişiler, bu hizmeti sunan firmalar ve bu firmaların sundukları hizmetin kalitesini deneyimleyenlerin değerlendirmeleri hakkında kısa sürede fikir sahibi olup daha bilinçli rezervasyon yapabilirler.


Yapacakları yolculuk boyunca kendini özel hissetmek isteyen ve profesyonel bir hizmet aldığının farkında olmak isteyen kişiler için düzgün giyimli, nezaket sahibi ve alanında en iyi olan şoförlerin Vip transfer hizmeti sunması büyük bir avantajdır. Bu avantaja, yine hizmet alınacak firmanın dikkatlice araştırılması ve irtibat kurulan transfer şirketine aklınıza gelen tüm soruların sorulmasıyla ulaşılabilir. Ulaşım esnasında yolculara eşlik eden şoförlerin trafik kurallarına ne derecede sadık kaldığı, müşterilere davranışları gibi konuları firmanın eski müşterilerinin internette yazdığı yorumlardan görebilir veya yabancı misafirlerin ulaşımı için Vip transfer yapılacaksa şoförün yabancı dil bilip bilmediğini firmaya sorabilirsiniz.


VIP transfer hizmeti alacak olan yolcular, yolculukları süresince televizyon, laptop, internet bağlantısı ve yiyecek-içecek ikramları gibi seyahat anında ihtiyaç duyulabilecek şeyler için hizmeti sunan firmalardan rezervasyon öncesi bilgi almalıdır. Bu hizmetlerin en iyisinin hangi firma tarafından eksiksiz olarak sağlandığından emin olunmalı ve buna göre rezervasyon yapılmalıdır.


Bulunduğunuz şehirden farklı bir şehre uçakla seyahat edecekseniz ve uçağınızın indiği yerde uygun fiyatlı bir havalimanı transfer hizmeti arıyorsanız, dört adımda ekonomik havalimanı transferi bulma konulu yazımızı da gözden geçirerek, ister Vip ister standart transfer olsun, en ucuz ulaşım seçeneklerini nasıl daha kolay bulabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Ulaşımda Vip Transferlerin Önemi

VIP transfer, havalimanından gideceği yere veya bulunduğu bir adresten havaalanına konforlu bir biçimde gitmek isteyenler için idealdir. Hızlı, güvenli ve rahat bir yolculuk yapmayı planlayan kişiler için büyük avantajlar sağlayan ve yolcuların konforunu en üst seviyeye taşımak için tasarlanan bir ulaşım yöntemidir.


Hem konforlu bir yolculuk geçirmek hem de gidilecek olan yere en kısa sürede ulaşabilmek için alınan bu premium transfer hizmeti, diğer ulaşım yöntemlerine ya da standart havalimanı transfer yöntemine göre daha gelişmiş ve muntazam bir profesyonellik içinde sunulan kaliteli bir ulaşım seçeneğidir. Özellikle sıkışık trafikte, büyük şehirlerin araç karmaşasında zaman kaybı yaşamak istemeyen kişiler için havalimanı VIP transfer hizmeti, günümüzde olduğu gibi gelecekte de sıklıkla tercih edilen ulaşım seçeneklerinden biri olacaktır.


Siz de seyahat deneyiminizi bir üst seviyeye yükselterek, Antalya'da veya Antalya'dan Türkiye genelinde gideceğiniz her yere güven, konfor ve kalitenin bir arada sunulduğu özel tasarımlı araçlar ve profesyonel şoförlerle ulaşım sağlamak isterseniz iyiTransfer'in sunduğu Antalya vip transfer hizmetlerinden 7/24 yararlanabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar